Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss för prisuppgift och mer information.

Våra medarbetare

Lennart Nilsson

VD och projektansvarig, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+ 46 (0)8 – 409 148 01

lennart@jokkmokksmark.se

Rickard Nilsson

Projektledare & Mättekniker

+46 (0)8 – 409 148 09

rickard.nilsson@jokkmokksmark.se

Ahmet Tanik

Kalkyl & Inköp, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+46 (0)8-409 148 08

ahmet@jokkmokksmark.se

Henrik Von Bothmer

Projektledare

+46 (0)70-759 79 63

Henrik@jokkmokksmark.se

Michael Grannas

Arbetsledare

+46 (0)70-036 01 44

michael@jokkmokksmark.se

Ingela Dahlen

Ekonomi & administration

+46 (0)73-372 78 99

Ingela@jokkmokksmark.se

Nils Berglund

Projektstöd & KMA

+46 (0)8 – 409 148 04

nils@jokkmokksmark.se