Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss för prisuppgift och mer information.

Våra medarbetare

Lennart Nilsson

VD och projektansvarig, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+ 46 (0)8 – 409 148 01

lennart@jokkmokksmark.se

Nils Berglund

Projektstöd & KMA

+46 (0)8 – 409 148 04

nils@jokkmokksmark.se

Susanne Lindoff

Ekonomi & administration

+46 (0)8 – 409 148 02

susanne@jokkmokksmark.se

Liselotte Jansson

Projektcontroller

+46 (0)8 – 409 148 06

liselotte@jokkmokksmark.se

Ahmet Tanik

Kalkyl & Inköp, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+46 (0)8-409 148 08

ahmet@jokkmokksmark.se

Rikard Hagström

Projektledare

+46 (08)-409 148 07

rikard.hagstrom@jokkmokksmark.se

Johnny Nordin

Projektledare

+46 (0)8-409 148 03

johnny@jokkmokksmark.se

Rickard Nilsson

Projektledare & Mättekniker

+46 (0)8 – 409 148 09

rickard.nilsson@jokkmokksmark.se