Jokkmokks Mark & Anläggning AB

Kontakta oss för prisuppgift och mer information.

  • Namn
  • E-post
  • Telefon
  • Meddelande

Våra Medarbetare

Avatar-bild för inlogg till profil hos Jokkmokks Mark & Anläggning.

Lennart Nilsson

VD och projektansvarig, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+ 46 (0)8 – 409 148 01

lennart@jokkmokksmark.se

Avatar-bild för inlogg till profil hos Jokkmokks Mark & Anläggning.

Rickard Nilsson

Projektledare & Mättekniker

+46 (0)8 – 409 148 09

rickard.nilsson@jokkmokksmark.se

Avatar-bild för inlogg till profil hos Jokkmokks Mark & Anläggning.

Ahmet Tanik

Kalkyl & Inköp, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+46 (0)8-409 148 08

ahmet@jokkmokksmark.se

Avatar-bild för inlogg till profil hos Jokkmokks Mark & Anläggning.

Henrik Von Bothmer

Projektledare

+46 (0)70-759 79 63

Henrik@jokkmokksmark.se

Avatar-bild för inlogg till profil hos Jokkmokks Mark & Anläggning.

Lisa Almquist

Projektledare

+46 (0)70- 744 81 25

Lisa@jokkmokksmark.se

Avatar-bild för inlogg till profil hos Jokkmokks Mark & Anläggning.

Kristina Poppius

Ekonomi & administration

+46 (0)70-433 33 02

Kristina@jokkmokksmark.se