Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss för prisuppgift och mer information.

Våra medarbetare

Lennart Nilsson

VD och projektansvarig, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+ 46 (0)8 – 409 148 01

lennart@jokkmokksmark.se

Rickard Nilsson

Projektledare & Mättekniker

+46 (0)8 – 409 148 09

rickard.nilsson@jokkmokksmark.se

Ahmet Tanik

Kalkyl & Inköp, kontaktas vid anbudsförfrågningar.

+46 (0)8-409 148 08

ahmet@jokkmokksmark.se

Henrik Von Bothmer

Projektledare

+46 (0)70-759 79 63

Henrik@jokkmokksmark.se

Lisa Almquist

Projektledare

+46 (0)70- 744 81 25

Lisa@jokkmokksmark.se

Ulrika Ljungqvist

Ekonomi & administration

+46 (0)76-176 85 25

Ulrika@jokkmokksmark.se