Kontakt

Jokkmokks Mark & Anläggning AB

 

 Post- & Besöksadress: Sandsborgsvägen 55, 122 33 Enskede

+46 (0)8 – 409 148 00

 +46 (0)8 – 39 41 22

  info@jokkmokksmark.se

För fakturering via e-postfaktura@jokkmokksmark.se


Lennart Nilsson, VD och projektansvarig. Kontaktas vid anbudsförfrågningar.

lelle

 + 46 (0)70 – 629 89 66

  lennart@jokkmokksmark.se

 
 
 


Sven Jennstål, platschef

 

     +46 (0)70 – 629 00 98

  sven@jokkmokksmark.se

 
 
 


Nils Berglund, projektchef

nisse   +46 (0)76 – 006 00 53

 nils@jokkmokksmark.se

 

 


Ove Nordblom, projektchef

Ove 2

  +46 (0)70 – 778 10 48

  ove@jokkmokksmark.se

 
 
 


Magnus Karlsson, projektchef

 

  +46 (0)70 – 584 19 65

  magnus@jokkmokksmark.se

 
 
 


Susanne Lindoff, ekonomi & administration 

susanne  +46 (0)8 – 409 148 00

 susanne@jokkmokksmark.se